Ores Various School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ores Various School
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Nanaana..nanaa...

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 5:24 pm

Oli varajane hommik.Maailma valgustasid alles päeva esimesed päikesekiired.Sky'l oli vara uni ära läinud.Neidis pani selga kiiresti lihtsa valge kelidi ja võttis kaasa kõrvaklapid ja mp3'e et muusikat kuulata.Isegi kingad unustas kiiruga jalga panema.
Elyssa istus akna laual lahtise akna juures ja imetles maailma ärkamist.Ta kuulas muusikat ja ümises kaasa.Vahepeal isegi laulis.Ja peab märikma et Elly eriti viisist mööda ei laulnud.
OT:Rosemarie
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 5:36 pm

Rose kõndis oma asjadega läbi koridori.
Ta oli alles praegu kooli jõudnud ja otsis nüüd oma tuba. Ta ei teadnud veel, kuhu ta minema peaks või kellega rääkima, sest kell oli veel liiga vähe, et keegi üleval oleks.
Tal oli seljas avara kaelusega valge topp ja kitsad teksad, pluusi peal nabani teksajakk. Jalas kõrge kontsaga kingad.
Ta astus niimoodi läbi koridori ja nägi ühel aknal istumas tüdrukut.
"Tere," lausus ta tema juurde astudes.
"Kas sa tead, kuhu ma praegusel kellaajal oma asjadega minna saaksin?" Päris ta lootusrikkalt tüdruku käest.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 5:42 pm

OT:Siin vist pole kindlat õppeaasta alguse aega nii, et ma arvan, et ta ei jäänud hiljaks Very Happy
El ei märganud teist ja ei kuulnud teda.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 5:45 pm

"Hallo!!!" Ütles Rose.
"Maa kutsub!" Lausus ta naeratades unistavat ja omaette laulvat tüdrukut uuesti kõnetades.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 6:05 pm

Elyssa ei kuulnud ikka aga neidis pööras pilgu.Teist märgates tõi ta kuuldavale väikese kiljatuse.Sky poleks arvanud , et keegi sel kellaajal üleval on.Ta võttis kõrvaklapid peast."Mida te sellisel kellaajal siin teete?"küsis ta veidi pahuralt süda veel ehmatusest kiiresti tagumas.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 6:48 pm

"Tere, minu nimi on Rose." Ütles tüdruk.
"Vabanda, et sind ahmatasin, aga ma kõnetasin sind tegelikult mitu korda," lausus ta.
"Ma just jõudsin siia ja ma ei tea kuhu minna. Ega keegi sellisel kellaajal veel ei tööta või mis?" küsis ta aknal istunud tüdrukult.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 6:54 pm

"Tere!Ei pole midagi.Ma ei tea.Muidu soovitaksin minna direktori kabinetti...aga äkki ta magab?"ütles El algul naeratades aga pärast murelikumalt.Tüdruk tuli aknalaualt maha.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 7:40 pm

"Ah, noh, eks ma siis ootan veel mõnda aega," lausus Rose.
Ta vaatas paljajalu olevat valges kleidis tüdrukut.
"Veelkord siis, mina olen Rose, ja sina?" küsis ta uudishimulikult naeratades. Ta lootis mõnda aega kelleltki seltsi saada. Ta vihkas lihtasalt ootamist ja passimist.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 8:13 pm

"Mina olen Elyssa Skylar North" tutvustas ka El ennast.Ta naeratas sõbralikult ja istus tagasi aknalauale.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 8:45 pm

"Okei." Vastas Rose naeratades ja istus El´i kõrvale aknalauale.
Ta vaatas aknast välja ja nägi õuel tuttavat kuju.
"Ma olen vertiri ja see seal on minu hunt. Ta nimi on Imala." ütles Rose õuel jalutava lumivalge karvaga emahundi poole viibates.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 8:52 pm

"Oh.Ta on nii ilus graatsiline"ütles El naeratades ja aknale lähemale nõjatudes. "Mina olen lohetaltsutaja.Minu lohet Shira't siin kahjuks kohata ei saa"ütles neidis ikka veel hunti jälgides.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 9:13 pm

"Miks?" küsis Rose hämmastunult.
"Kas lohed ei elagi siin või ei tohi lihtsalt need, kes pole lohetaltsutajad neid näha?" Jätkas ta.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 9:18 pm

"Nad elavad lohe tallis ja lohe aasal.Sinna tohivad minna ainult lohetaltsutajad"vastas El.Ta ei saanud sellest reeglist tõezti aru seal võiksid käia ka need keda lohetaltsutajad kaasa kutsuvad kui nad halba ei tee on Elly arvamus
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimePüh Dets 29, 2013 11:01 pm

"Oh, nii kahju." ütles Rose.
"Ma pole kunagi elus lohet näinud..." lausus ta unistavalt.
"Milline Shira on?" Küsis ta nüüd.
Oi, kuidas Rose oleks tahtnud lohesid näha. Ta on neist palju kuulnud, nad pidid olema hämmastavad. Ilusad, suured ja targad.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimeEsm Dets 30, 2013 11:15 am

"Kuninglik, graatsiline, tark....tume nagu öö"rääkis Sky Shirast vaimustunult.Neudis nagu vaatas midagi mida teised ei näe.Ta silmade ees oli hetkel Shira ja vahel vilksatused sellest, mida lohe hetkel nägi.Elly silmad olid nagu tühjad.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimeEsm Dets 30, 2013 11:37 am

"Sa räägid temast nii armastavalt," lausus Rose tasa.
"Kas sa kuuled veel mind?" küsis ta. El´i nägu paistis eemalolev.
El meeldis Rosele. Ta olis kuidagi teistsugune nagu enamus inimesi keda Rose kohtas olid. Tema tutvusringkonda kuulusid kuulsad, uhked, rikkad ja väga palju pidutsejaid. Tal oli hea meel, et ta lõpuks mingis teistsuguses keskkonnas viibida saab.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimeEsm Dets 30, 2013 11:40 am

"Eee....jah"ütles Elyssa ja raputas korra pead."Olen kuuldel"ütles tüdruk muiates.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimeEsm Dets 30, 2013 11:46 am

"No nii." Lausus Rose.
"Ei teagi nüüd, millest rääkida, ma ei taha pealetükkiv olla," ütles ta lihtsalt ja vaatas uuesti aknast välja ise mõeldes ega ta El´i ei sega.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimeEsm Dets 30, 2013 11:49 am

"Kuidas sa Imala'ga tutvusid?"küsis Kyla.Teda huvitas see ja Rose ei seganud teda.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimeEsm Dets 30, 2013 12:11 pm

"Tegelikult ma erti ei mäleta seda." rääkis Rose.
"See oli ammu. Siis kui ma veel verteritest ei teadnud. Ma olin kodust ära läinud. Ma peatusin ühes väikeses maakohas. Seal ma teda kohtsain ja ta hakkas mul lihtsalt järel käima. Ma käsin teda metsas vaatamas ja viisin talle süüa kuini ta lõpuks mul end katsuda lasi ja ma hakkasin mõistma, et ma saan temast aru." Jutustas Rose.
"Ma olin algul nii segaduses, aga see möödus". Lausus ta.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimeEsm Dets 30, 2013 12:22 pm

"Armas.Ega mul oli veel raskem.Minu teafa oipnud sius lohesid olemas"lausus Elyssa.Neidis vaatas korra aknast välja ja märkas, et hunt oli kadunud.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimeEsm Dets 30, 2013 12:40 pm

"Ma tean. See võib mõne jaoks kohutav olla. Mitte keegi ei tohiks oma võimete avastamise ajal üksi olla..." Lausus Rose mõtlikult ja natuke nukralt.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimeEsm Dets 30, 2013 12:44 pm

"Jah.See on nt. imelik, et kooli tohib tulla ainult täiskasvanud lohega, lohetaltsutaja peab kakaa nädalat teadmatuses elama ja muredega üksi hakkama saama."jutustas neidis.El pööras pilgu Rosele.
Tagasi üles Go down
Rosemarie Hathaway
Verter
Rosemarie Hathaway


Postituste arv : 122
Join date : 28/12/2013

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimeEsm Dets 30, 2013 1:06 pm

"Kas see oli sinu jaoks raske?" küsis Rose kaastundlikult.
Tagasi üles Go down
http://vampiirideakadeemia.blogspot.com/
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitimeEsm Dets 30, 2013 1:12 pm

"See oli raske aga õnnelik aeg."tõdes neidis."Aga kuidas vertiritel on?"uuris Elly.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nanaana..nanaa... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nanaana..nanaa...   Nanaana..nanaa... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nanaana..nanaa...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ores Various School :: 4. korrus :: Koridor-
Hüppa: