Ores Various School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ores Various School
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Ma pean sulle midagi ütlema....

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Keith Lawley
Libahunt
Keith Lawley


Postituste arv : 42
Join date : 05/01/2014

Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pean sulle midagi ütlema....   Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 12, 2014 3:23 pm

"Ei ole," vastas Keith. "Kuigi mul jäi jooks pooleli," lisas ta seejärel muigega. "Tahad sa teha midagi või..?" küsis kutt seejärel. "Muide, kui sul on järgmine aeg kirja pandud ultrahelisse, kas ma saaksin ka tulla?"
Tagasi üles Go down
Tatia Del Espano
Libahunt
Tatia Del Espano


Postituste arv : 111
Join date : 30/12/2013

Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pean sulle midagi ütlema....   Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 12, 2014 4:21 pm

"Võiks küll midagi teha.Mul endal ei ole hetkel midagi teha"Ütles ta .Tatia naeratas kui kuulis poisi viimast lauset"Jaa, ikka saad.Ma pole veel aega kirja pannud"
Tagasi üles Go down
Keith Lawley
Libahunt
Keith Lawley


Postituste arv : 42
Join date : 05/01/2014

Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pean sulle midagi ütlema....   Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 12, 2014 5:02 pm

"No ma tahaks koju tagasi sörkida ja duši all ära käia. Äkki saaks siis kokku, ma viiks sind kuskile sööma?" küsis kutt. Ta arvas, et Tatia võis olla näljane, kuna rasedad naised sõid ikka päris palju. "Anna siis mulle teada," naeratas Keith õrnalt.
Tagasi üles Go down
Tatia Del Espano
Libahunt
Tatia Del Espano


Postituste arv : 111
Join date : 30/12/2013

Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pean sulle midagi ütlema....   Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 12, 2014 5:03 pm

"Okei,ma käiks siis riideid vahetamas."Lausus ta."Kohtume siin samas või kus?"
Tagasi üles Go down
Keith Lawley
Libahunt
Keith Lawley


Postituste arv : 42
Join date : 05/01/2014

Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pean sulle midagi ütlema....   Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 12, 2014 6:51 pm

"Jah, kohtume siinsamas." Nende sõnadega kostus tema huultelt veel 'näeme' ja sellele lisandus kerge naeratus. Ta hakkas oma kodu poole sörkima.
Tagasi üles Go down
Tatia Del Espano
Libahunt
Tatia Del Espano


Postituste arv : 111
Join date : 30/12/2013

Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pean sulle midagi ütlema....   Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Icon_minitimeNelj Jan 16, 2014 5:02 pm

"Okei"Lausus ta vastu.Neidis vaatas veel veidi aega poisile järgi.

OT:Jätkame siin teemat?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pean sulle midagi ütlema....   Ma pean sulle midagi ütlema.... - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ma pean sulle midagi ütlema....
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ores Various School :: Väljaspool kooli :: Järv-
Hüppa: