Ores Various School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ores Various School
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Palav...

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 7:02 pm

Oli palav suve päev.Elyssa oli mõelnud et veedab rahuliku päeva järve ääres.Sky'l olid seljas lühikesed valged püksid ja roheline topp, jalas valged baleriinad, peas krunn ja päikeseprillid ning õlal õlakot..sinna jõudes avastas ta, et seda olid mõelnud seda sama.
Veidike aru pidades läks ta metsa jahutust otsima.Neidis istus metsa serva lähedale ühe puu alla.Oli.parem kuid ikka palav.
Tüdruk hakkas lugema raamatut lohedest.
OT:Liam
Tagasi üles Go down
Liam Wesley
Pooljumal
Liam Wesley


Postituste arv : 64
Join date : 27/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 7:30 pm

Liam jalutas mööda aasa.Tal oli plaanis minna vee juurde.Poiss jalutas metsast läbi.Esmalt ta tüdrukut i märganud kuigi kõndis temast mööda.
Tagasi üles Go down
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 7:35 pm

Elly kuulis, et keegi kõndis ta mõõda.Neidis tõstis pilgu.Ah mingi poiss lihtsalt. mõtles ta ja luges raamatut edasi.
Tagasi üles Go down
Liam Wesley
Pooljumal
Liam Wesley


Postituste arv : 64
Join date : 27/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 7:39 pm

Nüüd alles märkas ta neidist."Tere päevast"Lausus ta viisakalt ja tammus edasi.
Tagasi üles Go down
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 7:43 pm

"Tere!Lähed järve äärde?"küsis Sky pilku tõstes.Ta jälgis poissi.
Tagasi üles Go down
Liam Wesley
Pooljumal
Liam Wesley


Postituste arv : 64
Join date : 27/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 7:44 pm

"Jah,ma pean vett...Vahet ei ole aga muidu jah ma lähen"Lausus ta siis jaatavalt.Liam jäi seisma ja vaatas tüdrukut ."Lähed ka ?"
Tagasi üles Go down
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 7:57 pm

"Läheksin aga seal on liialt inimesi"muigas Skylar.Ta vaatas ikka veel noormeest.
Tagasi üles Go down
Liam Wesley
Pooljumal
Liam Wesley


Postituste arv : 64
Join date : 27/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 8:03 pm

"Tõesti või?"Küsis ta veidi nördinult.Ta oleks tahtnud vett taltsutada aga talle ei meeldi seda paljude inimeste ees teha.Teeb närviliseks."Võin ma siis siia Teie kõrvale istuda?"
Tagasi üles Go down
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 8:04 pm

"Ikka aga pole vaja mind teietada"muigas El.Ta tõnbas end ja oma kotti veidi koomale, et poisile ruumi teha.
Tagasi üles Go down
Liam Wesley
Pooljumal
Liam Wesley


Postituste arv : 64
Join date : 27/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 8:10 pm

"Tänan"Lausus ta ja istus neiu kõrvale.James vaats tüdruku raamatu ja oletas koheselt ,et ta on ratsur."Sa oled lohetaltsutaja?"Päris ta siis.
Tagasi üles Go down
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 8:12 pm

"Jah.Ja sina?"vastas neidis.Elyssa pani raamatu kinni ja asetas selle enda kõrvale.
Tagasi üles Go down
Liam Wesley
Pooljumal
Liam Wesley


Postituste arv : 64
Join date : 27/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 8:15 pm

"Ma olen pooljumal"Vastas ta veidi arglikult.Tavaliselt kui tüdrukud seda kuulsid hakkasid nad talle kohe külge lööma lootes ,et saavad jumalalt tasuta asju jne.Jamies küsis siis tüdrukult"Milline su lohe on?"
Tagasi üles Go down
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 8:28 pm

"Oh lahe!Milline jumal sinu vanem on....kui sa muidugi öelda tohid?"küsis Kyla.Tema küll külge lööma hakata i kavatsa."Oh.Ta on tume nagu öö ja tema nimi on Shira"rääkis neidis silmad säramas.Kohe oli ka vestlus peas "Mis on?" "Ei midagi Shira.Lihtsalt rääkisin sinust" "Okei.Tore, et kõik korras on"
Tagasi üles Go down
Liam Wesley
Pooljumal
Liam Wesley


Postituste arv : 64
Join date : 27/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 8:33 pm

"Mu isa on.....veejumal."Lausus ta siis naeratades."Ilus,kahju ,et ma teda näha ei sa"Ütles poiss Elyssale."Liam on mu nimi"Lausus ta ja ulatas tüdrukule käe.
Tagasi üles Go down
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 8:37 pm

"Lahe.Kahju jah .Shira tahaks jällegi kooli nähaaga seda lohed ei saa jälle"arutles Elyssa."Mina olen Elyssa"tutvustas neidis end ja surus Liam'i kätt.
Tagasi üles Go down
Liam Wesley
Pooljumal
Liam Wesley


Postituste arv : 64
Join date : 27/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 8:44 pm

"Ma ei sa aru miks see ära keelati aga jahm"Lausus ta siis ja surus neidise kätt."Meeldiv tutvuda"."Oled sa juba kaua siin käinud?"Küsis ta tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 8:49 pm

"Sinuga samuti.Ei, kõigest aasta.Sina?"küsis Ellie.Ta silmitses poissi.
Tagasi üles Go down
Liam Wesley
Pooljumal
Liam Wesley


Postituste arv : 64
Join date : 27/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 9:13 pm

"Ma olen õppinud siin juba 2 aastat.Läheb kolmas aasta"Lasus ta siis."Kahju ,et siin vett ei ole"Pomises ta vaikselt."või kas või natukest vett"Pomises ta juurde.
Tagasi üles Go down
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 9:18 pm

"Aga äkki on?Siin võib ju mõni oja olla?"pakkus Elly.Ta vaatas ringi lootes kuulda vee vulinat.
Tagasi üles Go down
Prof.Ekaterine Mongrel
Admin/direktriss
Prof.Ekaterine Mongrel


Postituste arv : 41
Join date : 26/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 9:22 pm

Jamies keskendus ,äkki ta tunneb midagi."Ongi.Meie selja taga on väike ojake.Lähme?"Küsis ta siis tüdrukult.Poiss oleks võinud ka üksinda minna aga...viisakus.
Tagasi üles Go down
https://oresvariousschool.forum.co.ee
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 9:28 pm

"Kui sulle sobib?"uuris Elyssa.Neidis riskis ja pani raamatu kotti valmis tõusma.
Tagasi üles Go down
Liam Wesley
Pooljumal
Liam Wesley


Postituste arv : 64
Join date : 27/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 9:42 pm

"Okei"Ütles ta lühidalt.Liam tõusis püsti ja jalutas veepoole.
Tagasi üles Go down
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 9:48 pm

"Et siis tohin?"küsis neidis ja tõusis püsti.Siiski jäi Sky seisma ja jälgis Liam'it.
Tagasi üles Go down
Liam Wesley
Pooljumal
Liam Wesley


Postituste arv : 64
Join date : 27/12/2013

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 9:51 pm

"Ja ikka.See ei ole nii salajane asi.Mulle lihtsalt ei meeldi kui paljud inimesed mind vahivad."Lausus ta naeratades ja vaatas Skyd.Ta ootas kuni tüdruk temani jõudis.
Tagasi üles Go down
Elyssa Lawley
Lohetaltsutaja
Elyssa Lawley


Postituste arv : 111
Join date : 27/12/2013
Age : 26
Asukoht : Ores Various School

Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitimeLaup Dets 28, 2013 9:55 pm

"okei"ütles Sky.Neidis kõndis koos noormehega veekogu äärde. "Noh lõpuks saab ujuda"muigas neidis.Ta polnud ppäris kindel et veekogu ujumuseks piisavalt suur on.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Palav... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palav...   Palav... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Palav...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ores Various School :: Väljaspool kooli :: Mets & aas-
Hüppa: